Translator Angielsko - Polski / Polsko - Angielski

Przedstawiamy Ci internetowy translator angielsko-polski, który umożliwia tłumaczenie dowolnego tekstu z języka angielskiego na polski i odwrotnie z języka polskiego na angielski. Translator ten bazuje na bazie słów i zwrotów należącej do firmy Google oraz Bing - zasoby tego słownika są ciągle rozwijane i korygowane przez miliony ludzi na całym świecie, efektem tego jest ciągłe ulepszanie tłumaczeń.
Tłumaczenie:


Slowni polsko angielski z nagraniami, fonetyka i obrazkami na 16 tys słówek + dodatkow sugestie pozostałych tłumaczen
na SŁownik Multimedialny Angielsko - Polski Polsko Angielski
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
admin, pon., 03/11/2013 - 18:58Translator jest fantastyczny !!!
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
anna22, pon., 11/26/2012 - 21:11Ta strona jest naprawdę super wcześniej korzystałem z tłumacza google ten tłumacz mi nie tłumaczył poprawnie.I stwierdzam że ta strona wszystko mi tłumaczy ta strona jest super.
P_O_L_E_C_A_M
I oceniam tom stronę na 6+ chodz nie jestem nauczycielm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
;D ;);););D
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
zbyszek, pt., 09/28/2012 - 12:45mi potrzebna jest wymowa ze znakami fonetycznymi !!!!!!!!!!!!
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, czw., 05/13/2010 - 14:32Najlepszy translator pod słońcem! Najlepszy po prostu xD Ciągle szukam po google tego translatora, jak jestem gdzieś i potrzebują szybkiego słownika. Przebija inne. A testowałam makabrycznie dużo, albo coś źle, albo za długo, albo fiu bździu wymyślają. A tu prosto i szybko! :)
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, czw., 05/13/2010 - 11:51dobry
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, śr., 05/12/2010 - 20:33ludzie ten translator jest Najlepszy
bujajcie się z innymi
POLECAM!!!!!!!!!!!!
najlepszy ;D;D;D
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, śr., 05/12/2010 - 15:10NAJLEPSZY ;p;d;
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, śr., 05/12/2010 - 16:15ten tłumacz jest najlepszy dzięki tym co go zrobili:) polecam pozdro:):):):)
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, wt., 05/11/2010 - 18:04żalowy słownik , w ogóle nie tłumaczy , słabiutki , przez niego 3- dostałam z wypracowania :/
lepszy na http://translatica.pl , dzięki niemu poprawiłam sb to wypracowanie na 5- :D
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, śr., 05/12/2010 - 12:56Chciałem przetłumaczyć tekst w dwóch innych nie dało rady bo pisało nie znaleziono tekstu i wessałem tu i przetłumaczyło mi fajna stronka
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, pon., 05/10/2010 - 04:47bardzo fajna zabawa ja byc polak i sie usmiac w h..j tak tłumaczyc ze ja płakac on tlumaczyc ze kali miec krowa a teraz uwaga ...spalin sadzy ekran szyby zamiast dymiona szyba a miał byc inteligentny ten translator zenada nienada fuj nie polecam
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, pon., 05/10/2010 - 02:04srednio srednio jak dla mnie zekl bym slabo
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, ndz., 05/09/2010 - 19:37średnio? ogólnie jest ok. aty piszać weź słownik j.polskiego w łape "zekł" hahhaha
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, wt., 05/11/2010 - 17:21zaje..... super good,better,the best
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, ndz., 05/09/2010 - 13:12Super strona tego szukalam od dawna, wszystko szybko i dokladnie przetlumaczone extra naprawde dzieki
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, ndz., 05/09/2010 - 12:11dobry translator więc polecam
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
dorotka20, sob., 05/08/2010 - 19:28fajny
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, sob., 05/08/2010 - 11:42lodzie tylko tu tłumoczcie wszystko jest ok
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, pt., 05/07/2010 - 18:49bardzo dobrze tłumaczy polecam
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
dorotka20, ndz., 05/09/2010 - 16:40coto ma być ale szajs
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, czw., 05/06/2010 - 18:53okrutny jestes =)
P.S pozdro
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, czw., 05/06/2010 - 12:27TO JEST BARDZO WAŻNE POMUŚCIE
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, pon., 05/03/2010 - 08:50NIEKTÓRYCH NIE CHCIAŁ PRZETŁUMACZYĆ
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, sob., 05/01/2010 - 15:17Że tak powiem zaje***te
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, pt., 04/30/2010 - 18:26xpxpxpxpxpxpxpxpxpxpxpxpxpxpxpxp
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, wt., 05/04/2010 - 15:24moim zdanie to najlepszy transalator z jakim sie spotkałem tłumaczy wszystko czasem zdarzają sie malutkie błedy xD;P
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, pt., 04/30/2010 - 18:24Nie chce przetłumaczyć
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, pt., 04/30/2010 - 14:04dupy na maturze nie
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, czw., 04/29/2010 - 10:26dobry a nawet świetny translator ten w porównaniu do linga którego nam polecił nauczyciel jest mistrzem często szukam nowych translatorów ale tamte są do dupy
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, czw., 04/29/2010 - 10:25tak dobry jak twój liże mi dupe
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, czw., 04/29/2010 - 18:50japiepsztole dwa patole
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, czw., 04/29/2010 - 10:25japierdole
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, czw., 04/29/2010 - 10:23tak go hwalicie a mi nawet nie chciał tekstu przetłumaczyć
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, śr., 04/28/2010 - 11:33Matko kochana, kolego bardzo zabawny jestes!!!!!!! najpierw zacznij od nauki POLSKIEGO!!!!!!!!
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, śr., 04/28/2010 - 18:22Jak wpisujesz z takimi błędami to się nie dziwię, że ci nic nie tłumaczy :/
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, śr., 04/28/2010 - 14:26Polecam:)
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, pon., 04/26/2010 - 06:32Moim zdaniem bardzo dobry translator. Jeszcze nie spotkałam się z równie dobrym tłumaczeniem.
I do osoby, która napisała, że nie tłumaczy nawet słowa "pies", to się myli, bowiem sama sprawdziłam i w tłumaczeniu uzyskałam "dog". Jedyny minus to to, ze aby użyć translatora po raz kolejny trzeba go jeszcze raz włączyć, chyba, że to wina mojej przeglądarki.
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, pon., 04/26/2010 - 13:07wina twojej przegladarki mi dziala normalnie
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, śr., 04/28/2010 - 18:12wina twojej przegladarki mi dziala normalnie
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, śr., 04/28/2010 - 18:11Wydaje mi sie ze to wina twojej przegladarki bo jak ja miałam słabą to tez musiałam włączac jeszcze raz. Atranslator Swietny
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, pon., 04/26/2010 - 14:06ten tłumacz jest do kitu
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, śr., 05/05/2010 - 12:18No taki sobie jest... nothing special ze tak się wyraże... tłumaczy zbyt dosłownie, niegramatycznie, czasami w ogole ... no ale lepiej niz inne dostępne tego typu wynalazki :/ jednak klasyczny słownik jest najlepszym rozwiazaniem... ale z braku laku dobry kit..
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, ndz., 04/25/2010 - 09:59Przerobilem wiele translatorow i powiem ze ten JEST DOBRY,
niech chowa sie Translatica za ktora zaplacilem dosc sporo, bez porownania ,jest jeszcze jeden translator zagraniczny bardzo dobry ale w tej chwili zapomnialem nazwe cos jak Babel dokladnie nie pamietam ale tez rewelacja,a ci Barany co wypisuja takie bzdury to powiem delikatnie ,,KURA MA WIECEJ ZWOII" NIZ CI CO TAK PRZEKLINAJA POWINNO ZABRANIAC TAKICH OSZOLOMOW DOPUSZCZAC DO INTERNETU, MIESZKAM ZA GRANICA I KONTAKTUJE SIE TYLKO I WYLACZNIE Z CALYM SWIATEM TYM TRANSLATOREM I JEST FAJNIE. POZDRAWIAM KRZYSZTOF K
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, sob., 04/24/2010 - 13:13nie jest żle zdarzają się błędy ale bez przesady. Jest naprawde OK
polecam
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, sob., 04/24/2010 - 10:01TEN TRANSLATOR PRZETŁUMACZY WSZYSTKO BEZBŁĘDNIE
POLECAM GO:)
MAM PYTAKO JAK GO ŚCIĄGNĄĆ?
PROSZE O ODPOWIEDZI Z GÓRY DZIĘKUJĘ.
Zaloguj sięlub zarejestrujby odpowiadać
Anonim, pt., 04/23/2010 - 12:59Tego niestety nie da się ściągnąć.
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, pt., 04/23/2010 - 16:03Jak chcesz się dowiedzieć czy dobrze przetłumaczył to "skopiuj" przetłumaczony tekst i "wklej" go na "Tekst, który chcesz przetłumaczyć".
A i ten translator działa bardzo dobrze.
Przetłumaczy wszystko...
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, czw., 04/22/2010 - 18:50Ten Translator jest lepszy od innych które znam.
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, czw., 04/22/2010 - 18:46Translator jak każdy inny: nie jest doskonały. Za nim napiszesz, to lepiej dobrze się zastanów czy mądrze piszesz :)
------------------------------------------------------------------------------------
Narób sobie przyjaciół, wrogowie sami się znajdą.
- Zaloguj się lub zarejestruj by odpowiadać
Anonim, czw., 04/22/2010 - 15:53